Poinformuj ile masz czekać lub czekałeś w kolejce
« wszystkie aktualności

Poszukujemy partnerów Fundacji!

Zarząd Fundacji przyjął regułę, że na zasadach partnerstwa współpracujemy tylko z jednym, kluczowym podmiotem z każdego sektora rynku. Wyjątek od powyższej reguły stanowi sektor firm ubezpieczeniowych, firm świadczących usługi abonamentowe w ochronie zdrowia, firm konsultingowych oraz mediów.

Liczba partnerów działających w tych branżach, z uwagi na fakt, że cele Fundacji pokrywają się w znaczącym stopniu z celami działalności podmiotów działających w tych sektorach, nie jest ograniczona.

Chcielibyśmy też prosić Państwa o wsparcie i zaangażowanie się w prace Fundacji jako instytucje wspierające, wolontariusze i/lub przyjaciele.

Partnerem Fundacji może zostać każda instytucja lub osoba prywatna, która w znaczącym stopniu, w ocenie Zarządu Fundacji, wspiera działalność Watch Health Care oraz promuje jej osiągnięcia. Instytucje i osoby wspierające to wszystkie podmioty, które finansowo lub rzeczowo wsparły działalność Fundacji w ostatnich 12 miesiącach. Wolontariusze Fundacji Watch Health Care to osoby prywatne lub instytucje, które pomagają w pracach prowadzonych lub finansowanych przez Fundację, m.in. pomagają w promocji działań Fundacji i ewidencji. Przyjaciółmi Fundacji są natomiast osoby, które uczestniczą w procesie weryfikacji zgłoszeń (pracownicy szpitali, przychodni, lekarze, pielęgniarki, pracownicy administracji publicznej i organów administracyjnych świadczeniodawców).

Informacje o poszczególnych formach współpracy z Fundacją znajdziecie Państwo w poszczególnych zakładkach niniejszej strony internetowej. Wszelkie pytania i sugestie prosimy kierować na adres mailowy sekretariat@korektorzdrowia.pl

Serdecznie zapraszamy do wsparcia i współpracy z Fundacją Watch Health Care!

« wszystkie aktualności

Facebook