Poinformuj ile masz czekać lub czekałeś w kolejce

ZDRONET

http://www.zdronet.pl/

Portal ZdroNet.pl powstał z potrzeby – w polskim Internecie brakowało fachowej, obiektywnej informacji medycznej przekazanej w łatwy sposób. Dzięki środkom unijnym treść portalu zdronet.pl jest całkowicie niekomercyjna – oparta tylko na najnowszej wiedzy medycznej. W zdronet.pl informacja medyczna jest niezależna – tak poszukiwana przez coraz bardziej świadomych swoich potrzeb Polaków.

Portal ZdroNet.pl współtworzyli specjaliści z wielu dziedzin – pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach. ZdroNet.pl jest  pierwszym w Polsce portalem, który prezentuje tak wysoki merytorycznie poziom wiedzy medycznej i jednocześnie, zamiast biernego prezentowania treści, stawia na aktywną postawę internautów. Stawiamy na interaktywność.

Dajemy użytkownikom możliwość wykorzystania Internetu do dbania o własne zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Pozwala na to szereg interaktywnych narzędzi, liczne ankiety, kalkulatory, szeroko rozbudowane forum dyskusyjne, a także współpraca z zewnętrznymi ekspertami.

Przez wiedzę do zdrowia

Celem portalu ZdroNet.pl  jest  kompleksowe dostarczanie informacji i pomaganie użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zdrowotnych. Jest to możliwe dzięki nowatorskim pomysłom na prowadzenie portalu, dużej determinacji w dążeniu do celu oraz ciągłemu rozwojowi i rozbudowie serwisu.

Postrzegamy człowieka jako nierozerwalną całość, indywidualnie podchodzimy do każdego użytkownika, starając się dopasować portal do jego osobistych wymagań. Treści  portalu ułatwiają współpracę między pacjentem a lekarzem, informują o możliwych sposobach leczenia i motywują do pogłębiania wiedzy na ten temat.  Stawiamy na profilaktykę i promocję zdrowego trybu życia.

Misją portalu ZdroNet.pl jest przygotowanie pacjenta do rozmowy z lekarzem oraz  podnoszenie jego świadomości o zdrowiu.

Misja jest realizowana poprzez dostarczanie użytkownikom zrozumiałej, aktualnej i wiarygodnej wiedzy związanej z medycyną i zdrowym stylemżycia. Treści prezentowane w portalu są przygotowywane przez młodych, dobrze wykształconych lekarzy, biologów, psychologów, dietetyków: specjalistów i pasjonatów w swojej dziedzinie. Zamieszczane informacjesą następnie poddawane ocenie doświadczonych lekarzy-praktyków. Portal dba o rzetelność, obiektywizm i wysoki poziom zamieszczanych informacji.

Facebook