Poinformuj ile masz czekać lub czekałeś w kolejce

zwrotnikraka.pl

http://www.zwrotnikraka.pl/

Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl powstał w 2012 roku. Nasze zainteresowania, zdobyte wykształcenie oraz osobiste doświadczenia wpłynęły na to, że postanowiliśmy stworzyć przyjazny, profesjonalny i merytoryczny serwis internetowy, za pośrednictwem którego użytkownicy otrzymają wsparcie informacyjne oraz dostęp do najświeższych doniesień z zakresu leczenia onkologicznego, profilaktyki antynowotworowej oraz psychoonkologii.

Celem i filozofią działalności portalu onkologicznego zwrotnikraka.pl jest promowanie antyrakowego stylu życia, informacyjne wspieranie pacjentów chorych na raka oraz ich rodzin, a także współpraca ze wszystkimi organizacjami, instytucjami i osobami, które podejmują działania w zakresie walki z nowotworami. Każdego miesiąca odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy tworzą aktywną społeczność skupioną wokół portalu.

Świadomość posiadania choroby nowotworowej to wiedza przerażająca, która może odebrać wiarę w powodzenie leczenia. Jak uwierzyć, że rak nie musi oznaczać wyroku, a walka z chorobą i życie po zakończeniu leczenia to nie koszmar? Przede wszystkim – na początek, warto obudować się wiedzą, aby móc świadomie współuczestniczyć w procesie leczenia. Wiedzieć więcej, to bać się mniej!

Odwiedź nas na   www.zwrotnikraka.pl

www.facebook.com/zwrotnikRAKApl

                              

Facebook