Poinformuj ile masz czekać lub czekałeś w kolejce
« wróć do rady naukowej

Dr Xenia Kruszewska

Dr Xenia Kruszewska

dr Xenia Kruszewska – Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń ZDROWIE SA 

Przede wszystkim praktyk, ale z solidnym przygotowaniem teoretycznym. Zdradziła zawód lekarza dla prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, ideą których została zarażona pracując w Mazowieckiej i Branżowej Kasie Chorych. Doradzała Towarzystwom Ubezpieczeń przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne,  budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi jako Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Jako broker, potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. Współtworzyła i zarządzała działalnością pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych.

Na warszawskich uczelniach wyższych wykłada zagadnienia związane z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, systemami ochrony zdrowia, likwidacją i zarządzaniem ryzykiem ubezpieczeń osobowych.

Całe doświadczenie i pasję włożyła wraz kolegami w zbudowanie pierwszego w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeń specjalizującego się wyłącznie w prywatnych ubezpieczeniach zdrowotnych – Medica Polska Ubezpieczenia Zdrowotne TU SA.

 

« wróć do rady naukowej

Facebook